Oddíly

21. Kondiční chůze a rekreační běh

Oddíl příznivců chůze se schází za dobrého počasí, během podzimu a zimy je činnost oddílu nepravidelná. V případě zájmu se ozvěte na uvedený kontakt, abyste mohli být informováni.
Středy 18.30 - 19.30 hod - v případě nepříznivého počasí je činnost omezena, doporučujeme domluvu předem
Kontakt: info@sokolrakovnik.cz, 723 452 091

Aktivita pro všechny všechny příznivce pohybu i pro ty, kteří se nemohou odhodlat přijít do tělocvičny a chtěli by udělat něco pro svoje zdraví a postavu.
Přijďte se hýbat tím nejpřirozenějším způsobem, stačí Vám k tomu vhodná obuv a pohodlné oblečení.
Pro zájemce nabízíme vysvětlit techniku nord walkingu, ale hůlky nejsou nutné, můžete chodit i bez nich.

Trasy v okolí Rakovníka.

Tento pohyb je vhodný pro každého bez rozdílu věku, chůze je navíc ideálním prostředkem k redukci tělesné hmotnosti.

Činnost oddílu byla zahájena ve středu 13.5.2015

2719955