Oddíly

Orientální tance

Orientální tanec je krásnou formou pohybu pro dívky i ženy, které se chtějí odreagovat po celodenním shonu, nabít energií a zároveň něco udělat pro svoje zdraví. Je vhodný pro všechny věkové kategorie, bez ohledu na typ postavy. Tanec sám je plný ladných pohybů, stejně jako dynamických prvků, kde můžete uplatnit svou energii. Během tance si uvolníte tělo i mysl, pohybem můžete vyjádřit svoje pocity a nálady.Přináší i mnoho pozitivních zdravotních účinků, posiluje svalový tonus, předchází bolestem zad, učí nás koordinovat pohyby a zlepšovat držení těla. Všem ženám pomáhá uvědomit si vlastní tělo a dodává pocit sebevědomí a ženskosti.
Oddíl zahájil svoji činnost 10.1.2014

Hodiny jsou určeny zejména pro začátečnice všech věkových kategorií.
Věnujeme se tanci se závojem, se svícemi a s holí.

Doporučený oděv : dlouhá sukně ( není nutná ) a cvičky s klouzavou podrážkou na přezutí.

Těší se na vás cvičitelka Jana

7152052