Všesokolský slet 2012, pozdrav ze Slaného

Nazdar, tady Slaný!

Zdravím a hlásím do Rakovníka (klidně i na vaše webovky), že v naší skladbě Česká suita nám bylo velikou radostí spolupracovat a tvořit celek právě s rakovnickými děvčaty. Všem dohromady nám záleželo na tom, aby skladba byla dobře nacvičená a pěkně vyzněla, což se, myslím, povedlo. Ale hlavně jsme se lépe poznaly, vždycky jsme spolu užily pohodu i legraci a ve všem jsme si vyhověly. My ze Slaného jsme si zacvičily na vaší rakovnické akademii a vaše děvčata zase nelitovala času a přijela i ve všední den na naši ukázkovou cvičební hodinu). Společně jsme zmokly na župním sletu v Českých Budějovicích (to proto, že nám „vydrželo počasí“) a o den později jsme si s chutí zatančily svou skladbu na Kladně na sletu župy Budečské. A pak slet v Praze..... Stálo to za to! Děkuji za krásné společné chvíle a těším se zase někdy brzy na viděnou!

Martina Hortová

Nazdar!