Fotogalerie

VALNÁ HROMADA 28.3.2014

V pátek, 28.3.2014, se sešla v DDM v parku valná hromada TJ Sokol Rakovník. Za poslední roky zaznamenalo toto jednání rekordní účast, 57 delegátů, členů Sokola. Jednání byl přítomen také starosta župy Budečské, br. Miroslav David.
Ve zprávách starosty, náčelnice, vedoucího odboru sportu, vzdělavatelky a hospodářky byla podána informace a zhodnocena činnost jednoty za období od minulé valné hromady, byli oceněni tři členové za aktivní činnost v Sokole, v diskuzi zazněly mimo jiné také příspěvky ze sportovních oddílů stolního tenisu a basketbalu.
Za uplynulý rok se podařilo významnou měrou rozšířit činnost TJ, vznikly nové oddíly a také byly upraveny k užívání další cvičební prostory - malý zrcadlový sál.
Dále byla podána informace o přípravách významných oslav, které proběhnou letos v květnu - 100 let od založení rakovnické sokolovny.
Kladně bylo hodnoceno prohloubení vztahů a rozšíření spolupráce s TJ Lokomotiva.
Několikrát zaznělo poděkování a ocenění Města Rakovník za podporu Sokola, jmenovitě si TJ Sokol Rakovník velmi váží vstřícnosti starosty města, Ing. Zdeňka Nejdla a člena rady, Mgr. Miroslava Koloce.

Odkazy:

SOKOL-ČOS

SOKOL

Župa Budečská

Lokša PrePress

7485752