Aktuality

KRUHOVÝ TRÉNINK- cvičení probíhá pravidelně každý pátek i v červenci a srpnu. Cvičí se od 19.00 hod na hřišti u sokolovny, na cvičení není potřeba se předem přihlašovat.

KONDIČNÍ CVIČENÍ - čtvrtky od 19.00 hod - cvičíme pravidelně i v červenci a srpnu, cvičení se koná v sokolovně na velkém sále a není potřeba se předem přihlašovat.

Sokolská lípa na Hané a starosta T. J. Sokol Rakovník, červenec 2021

Nové cvičení od 7.9.2021

Cvičme se spolu se Sokolem 23. 09. 2021 16:00 - 18:00

Stadion Sokolovny, Tyršova 733, Rakovník 26901,pro děti, ženy, muže i seniory.
Cvičení, sportování, různé soutěže a klání pro všechny věkové kategorie. Motto: "Jen silný je ten, kdo sám sebe překoná. "A proto nebojme se a vyzkoušejme známé i neznámé, tradiční i netradiční zábavné sportovní i odpočinkové odpoledne.

Na akci není potřeba se předem přihlašovat.

Taneční cvičení Sneakers přijme do svého oddílu nové cvičenky

Mažoretky No limits - Nové Strašecí, Zázraky vína 26.6.2021

Milí cvičenci a příznivci pohybu, v současné době začínají již probíhat některá cvičení - taneční cvičení pro ženy, společenský tanec, mažoretky - ženy a cvičení pro muže. V případě zájmu o cvičení nebo informací o dalších cvičebních hodinách kontaktujte prosím konkrétní cvičitele. Veškeré kontakty najdete v odkazu ROZVRH CVIČENÍ

Nábor do oddílu mažoretek - ženy

Naše společná sokolská lípa T.J.Sokol Rakovník - Městys Senomaty , vysazená ke 100.výročí vzniku naší republiky již má i pěkné označení.

Sbírka klubíček na výrobu hraček pro onkologicky nemocné a nedonošené děti. Klubíčka vlny na pletení a háčkování můžete nosit do sokolovny .Děkujeme :)