Fotogalerie

Oslavy 100 let rakovnické sokolovny - sobota 24.5.2014. Rakovník - město v pohybu

V sobotu 24.5.2014 vyvrcholily oslavy stého výročí otevření rakovnické sokolovny, které se konaly pod záštitou města Rakovník a za spolupráce řady složek, které se v našem městě věnují aktivnímu pohybu.
Od rána probíhaly v areálu sokolovny ukázky místních sportů - fotbal, hokejbal, rugby,basketbal,cyklistika, stolní tenis, volejbal,box, dále měli přítomní diváci možnost vidět činnost TJ Sokol Rakovník - cvičení mažoretek, předškolních dětí, rodičů a dětí, žen, seniorů, cvičenci z ASPV nám ukázali jak cvičí rodiče s dětmi, nemladší žactvo a děvčata - aerobik. Vystoupily cvičenky z Milénia a Angels, Lentilky, dále oddíl juda, aikida, hosté ze Sokola Kladno, Stochov a Chomutov. Ve vestibulu sokolovny se v den oslav konala výstava z činnosti rakovnického Sokola a sportovních složek TJ Lokomotiva, v Jandačově sále si zájemci měli možnost zahrát stolní tenis, na hřišti pak vyzkoušet střelbu na basketbalový koš,hokejbal, přetahování lanem a další zajímavé aktivity, které připravil oddíl rugby.
Občerstvení zajištovala Šalanda Rakovník, počasí se vydařilo, tak nezbývá, než poděkovat Městu Rakovník za patronát nad oslavami a samozřejmě také všem, kteří se podíleli na přípravách a průběhu oslav.

Odkazy:

SOKOL-ČOS

SOKOL

Župa Budečská

Lokša PrePress

7500342